Temizlik

Yeşilce Ev Temizliği Şirketleri

Biz neden varız işte tam olarak size hizmet için, siz yorulmayın, siz uğraşmayın diye sizin için evinizi köşe bucak temizliyoruz. Adeta eviniz pırıl pırıl oluyor. Yeşilce ev temizlik şirketleri sizin her zaman yanınızda siz yeter ki benim evim, in apartmanımın, inşaatımın temizliğe ihtiyacı var diyerek talepte bulunun. İsteğinize uygun, ekonomik, işinin ehli temizlik şirketi olarak bir telefon uzağınızdayız. Daha önceki müşterilerimiz verdiğimiz kaliteli hizmetten çok memnun kalarak bizi her zaman tercih ediyorlar. Bulunduğumuz konum itibari ile en eski, tecrübeli, işinde bir numara olan ev temizlik şirketiyiz. Bayram temizliği, hafta sonu temizliği, düğün temizliği gibi bizim adetlerimizde bulunan temizlik zamanlarında bizi arayın talepte bulunun daha sonra ister dışarıya gezmeye çıkın ister başımızda bekleyin bana bize bırakın temizlik bizim işimiz.

Yeşilce Ev Temizliği ile İlgili Detaylar

Bizlere artık çok kolay ulaşabilirsiniz elinizin altında bir tık ile yanınızda oluruz. Tabi değerli müşterilerimiz bu aralar bayram, ülkemize yayılan virüs derken oldukça yoğunuz bu sebepten ötürü randevularınızı daha hızlı oluşturun ki yakın zamanda işiniz halledilsin. Evet virüs tabiki çok kötü bir şey fakat bize bir nebze temizliğin önemi hatırlattı. Bu hem kişisel hem de genel olarak çevremizi ve yaşadığımız ortamı temiz tutmamız gerektiğini bize öğretti. Bizlerde ev temizlik şirketi olarak kesinlikle doğaya zarar vermiyoruz. Bir yeri temizlerken doğayı unutmuyoruz. Kullandığımızı A kalite temizlik ürünler ile hem insana hem de doğaya zarar vermeyen ürünler seçiyoruz.

Ayrıca bizim hangi alanlarda temizlik işi verdiğimizi merak edeler illaki vardır. Bunlardan biraz bahsetmek istiyorum. Yeşilce ev temizlik şirketi olarak: gündelik ev temizliği, tam gün ev temizliği, periyodik ev temizliği, taşınma öncesi ve sonrası ev temizliği, yeni ev temizliği, boya badana sonrası ev temizliği ve detaylı ev temizliğinden oluşmaktadır. Detaylı ev temizliğinden biraz bahsetmek istiyorum. Çünkü son zamanlarda en çok talep edilen oldu. Bütün evi temizliyoruz koltuk, halı, tavan demeden dip, köşe, bucak temizlik silmediğimiz delik kalmıyor. Hem de oldukça ekonomik. Fiyat bilgisi için bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
misyap.com