05302887171 tıkla ara 
    • İLETİŞİM:0212 876 62 81
    • TEMİZLİK BİZİM İŞİMİZ
    • CANPOLAT TEMİZLİK

Hakkımızda

Temizliğin Her Dalında CANPOLAT İstanbul Temizlik Firması

3 ADIMDA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ


Temizlikçinin Gelmesini İstediğiniz ZamanıTelefonla Bildirin.0212 876 62 81
ANINDA TEMİZLİKÇİ REZERVASYON YAPIN

Bölgenize yakın en Güvenilir Ve deneyimli temizlikçiler adresinize gelsin ister evde olun ister işte temizlikçi personel temizlik işlemini yerine getirsin.

 
 

İş bitiminde ister elden hizmet veren personele ister banka havalesiyle ödeme yapın ödemede kolaylık yaşayın.

İŞ BİTMİNDE ÖDEME YAPIN

Ev ve Apartman Temizliği
İşyeri,Ofis,Banka Temizliği
Alişveriş Merkezi Temizliği
Camii Temizliği

İşaat ve Tadilat Temizliği
Dış Çepe Cam Temizliği
Fabrika ve Hastane Temizliği

Ev Temizliği

İstanbul’da ve tüm Türkiye’de tüm temizlik ihtiyaçları için ücretsiz keşif ile hizmet vermektedir.. temizlik şirketi olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü temizlik hizmetleri ihtiyacınıza cevap vermektedir. Uygun temizlik fiyatlarından bize güvenin.İstanbul CANPOLAT Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız.Ofis ve iş yerlerinizin her türlü temizlik ihtiyacında bizi arayabilirsiniz. Ofis - İş yeri genel temizliği, WC banyo temizliği, Bilgisayar temizliği Süpürme, çöp toplama, Cam ve dış cephe cam temizliği itina ile ve uluslararası hijyen kurallarına uygun olarak temizlenmektedir.Temizlik Hizmet Firması olarak; Temizlik Şirketleri sektöründe marka değeri yaratmak adına 12 yıldır Profesyonel Temizlik Hizmetleri sunmaktayız. istanbulda' da Hizmet veren Temizlik Firmaları arasında bir çok kurumsal firmanın tercihi olmayı başarmış bir şirketiz. Özellikle sözleşmeli temizlik elemanı temini, dış cephe temizliği, fabrika temizliği ve inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde uzman alt yapı ve ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

avcılar dış cephe temizliği avcılar ev temizliği avcılar ev temizlik şirketleri avcılar fabrika temizliği avcılar inşaat temizliği avcılar merdiven temizliği avcılar ofis temizliği avcılar site temizliği avcılar Temizlik avcılar temizlik firmaları avcılar temizlik firması avcılar temizlik şirketi avcılar temizlik şirketleri avcılar temizlik şirketleri fiyatları  avcılar Temizlik Şirketleri'nde  Temizlik avcılar villa temizliği Bina site İnşaat Dış cephe dış cephe temizliği avcılar Ev avcılar temizlik firmaları Ev Ofis temizliği ev temizliği avcılar Ev temizlik şirketleri avcılar fabrika fabrika temizliği avcılar firmaları İstanbul avcılar temizlik şirketleri merdiven  Temizlik ofis büro fabrika zemin avcılar Temizlik Şirketi ofis temizliği avcılar şirketi temizlik firmaları avcılar temizlik firması temizlik firması avcılar Temizlik Şirketi temizlik şirketi avcılar temizlik şirketleri avcılar villa temizliği avcılar zemin otel temizliği zemin temizliği